Blue Wizard Conditioner

SL-Aqua Blue Wizard Water Conditioner jest preparatem przeznaczonym do uzdatniania oraz mineralizowania wody w akwariach słodkowodnych  z krewetkami karłowatymi w których  stosowana jest woda z filtrów RO. Preparat nadaje się także do stosowania w akwariach z rybami słodkowodnymi (gupiki, pielęgnice afrykańskie, złote rybki, arrowany itp. itd.).

Preparat dostarcza krewetkom niezbędne minerały do prawidłowej budowy pancerza, zapewnia widoczny wzrost pigmentacji oraz cechuje się większym wskaźnikiem przeżywalności krewetek. Mineralizator  dostarcza  wapń, magnez, sód, potas oraz inne minerały najwyższej jakości potrzebne do prawidłowego funkcjonowania krewetek karłowatych. Blue Wizard przeszedł szereg rygorystycznych testów SGS ( Laboratorium badań żywności  i produktów konsumenckich) w wyniku czego mamy zagwarantowane że  zawiera tylko składniki najwyższej jakości.

SL-Aqua Blue Wizard Water Conditioner posiada wszystkie niezbędne mikroelementy potrzebne dla zdrowego oraz zbilansowanego krewetkarium. Preparat  pozwala krewetkom prawidłowo przechodzić proces  wylinki  i rozwijać się bez komplikacji.

Jedną z największych zalet płynnych mineralizatorów w odróżnieniu od mineralizatorów  w proszku jest to, że w postaci płynnej dawkowanie jest łatwiejsze  oraz to że, preparaty w płynie równomiernie rozprzestrzeniają się w słupie wody w przeciwieństwie do  mineralizatorów w proszku i nie powstają miejsca w których  jest kumulacja minerałów oraz miejsca gdzie tych minerałów brak. Przy stosowaniu podłoży aktywnych najwyższej jakości, o dobrym  buforze przy stosowaniu  Blue Wizard  PH  będzie  się utrzymywało w zakresie  5.8-6.4.


Dostępne opakowania

250ml, 500ml

Produkt do kupienia jest w naszym sklepie

Sposób użycia:

  1. Sposób użycia: 10 ml preparatu na każde 100 l wody podnosi twardość ogólną o 1 dGH. Każde  naciśnięcie odpowiada  2 ml.

 

Udostępnij

Translate »
shares