Red Wizard Conditioner

Sl Aqua - Red Wizard Conditioner  jest preparatem przeznaczonym do   uzdatniania oraz mineralizowania wody w akwariach słodkowodnych  z rybami w których  stosowana jest woda z filtrów RO. Preparat nadaje się  do stosowania w akwariach z rybami słodkowodnymi (m.in. gupiki, pielęgnice afrykańskie, złote rybki, arrowany itp..).

Preparat dostarcza   niezbędne minerały do prawidłowej budowy, zapewnia widoczny wzrost pigmentacji oraz cechuje się większym wskaźnikiem przeżywalności ryb. Mineralizator  dostarcza  wapń, magnez, sód, potas oraz inne minerały najwyższej jakości potrzebne do prawidłowego funkcjonowania ich organizmów.

Red Wizard przeszedł szereg rygorystycznych testów SGS ( Laboratorium badań żywności i produktów konsumenckich) w wyniku czego mamy zagwarantowane że  zawiera tylko składniki najwyższej jakości.  SL-Aqua Red Wizard Water Conditioner posiada wszystkie niezbędne mikroelementy potrzebne dla zdrowego oraz zbilansowanego akwarium. Jedną z największych zalet płynnych mineralizatorów w odróżnieniu od mineralizatorów w proszku jest to, że w postaci płynnej dawkowanie jest łatwiejsze  oraz to że, preparaty w płynie równomiernie rozprzestrzeniają się w słupie wody w przeciwieństwie do  mineralizatorów w proszku i nie powstają miejsca w których  jest kumulacja minerałów oraz miejsca gdzie tych minerałów brak. Przy stosowaniu podłoży aktywnych najwyższej jakości, o dobrym buforze przy stosowaniu Red Wizard  pH  będzie  się utrzymywało w zakresie  7.0-7.2. Preparat nie podnosi wartości KH.

 


Dostępne opakowania

250ml, 500ml, 2000ml

Sposób użycia:

  1. Sposób użycia: 10 ml preparatu na każde 100L wody podnosi twardość ogólną o 1 dGH. Każde  naciśnięcie odpowiada  2 ml.

 

Udostępnij

Translate »
shares