Ultra Clar

Ultra Clar jest preparatem przeznaczonym do usuwania zmętnienia wody w akwariach ozdobnych. Pozwala uzyskać bardzo szybko klarowną wodę. Pomaga również zwalczać mocne zielone zakwity wody. Po zastosowaniu Ultra Clar zanieczyszczenia powodujące zmętnienia wody zostają zatrzymane przez system filtracji. Najkorzystniej stosować regularnie przy tygodniowych podmianach wody.

Dawkowanie:  0,5-1 ml na 25 litrów wody lub 2-4 ml na 100 l wody netto w zbiorniku. Przed dodaniem do zbiornika dawkę preparatu Ultra Clar wody koniecznie rozcieńczyć przynajmniej w 1 litrze wody ze zbiornika. Następnie rozprowadzić równomiernie po powierzchni zbiornika, najlepiej przy wylocie z filtra. Nie dozować nierozcieńczonego preparatu bezpośrednio do zbiornika. Nie przekraczać sugerowanych dawek! Nie stosować w typowych zbiornikach z krewetkami caridina tzw. krewetkariach oraz akwariach morskich.

Ultra Clar najlepiej stosować po podmianie wody w zbiorniku i przed podaniem dawek nawozów. Korzystnie jest odczekać około 2-3 godzin po podaniu Ultra Clar i następnie podać przewidziane dawki nawozów. W przeciwnym przypadku, czyli przy podawaniem razem Ultra Clar i dawek nawozów można doprowadzić do wytracenia nierozpuszczanych osadów niektórych składników pokarmowych NPK co może powodować ewentualne niedobory.

Dostępne opakowania: 125 ml i 500 ml. 

Produkt jest dostępny w naszym sklepie internetowym

UWAGA! Nie stosować do hodowli roślin i zwierząt przeznaczonych do konsumpcji i przetwórstwa spożywczego. Preparat przeznaczony do akwariów ozdobnych.

Udostępnij

Translate »
Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner