GH+ ONE Shrimp – mineralizator wody RO

Mineralizator GH+ ONE Shrimp to preparat przeznaczony do mineralizacji wody RO dla krewetek bee. Szczególnie polecany dla krewetek typu Tiger. Może też być używany dla krewetek neocardina. Jest on w formie płynnej, co bardzo ułatwia jego dozowanie i uzyskanie dokładnie żądanych parametrów wody. GH+ ONE Shrimp  zawiera odpowiednio dobrane i zbilansowane niezbędne minerały oraz inne składniki, budujące twardość ogólną wody GH, zapewniając właściwą osmoregulację. GH+ ONE Shrimp  nie podnosi twardości węglanowej KH oraz nie zmienia wartości pH przygotowywanej wody.  Każde opakowanie mineralizatora GH+ ONE zawiera system precyzyjnego dozowania, dzięki czemu ułatwia bardzo dokładne przygotowanie wody o żądanej wartości GH. 

Zastosowany system dozowania jest bardzo elastyczny i umożliwia precyzyjne dozowanie GH+ ONE Shrimp  zarówno do dużych akwariów jak i małych. Można dokładnie wydozować np. 0,5 ml jak również 3 ml czy 25 ml. GH+ ONE Shrimp występuje w opakowaniach o pojemności 125 ml i 500 ml. 

BUTELKA CHRONIĄCA PRODUKT PRZED ŚWIATŁEM
Materiał butelki chroniący produkt przed rozkładem pod wpływem światła

BEZPIECZNE ZAMKNIĘCIE
Zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem przez dzieci zgodnie z PN-EN ISO 8317

BARDZO PRECYZYJNIE DOZOWANIE
dzięki zastosowaniu systemu dozowania nawet 0,05 cm3

WYSOKA WYDAJNOŚĆ
500 ml wystarcza  na przygotowanie 1250 litrów wody o wartości GH=4

DAWKOWANIE

1 ml preparatu dodany do 10 l wody podnosi twardość ogólną GH o ok. 1oGH ± 10% i przewodność o ok. 60 uS ± 10% netto. Zaleca się stosowanie mineralizatora GH+ ONE Shrimp wraz preparatem TRACE ONE, który dostarcza i uzupełnia do przygotowywanej wody niezbędnych mikroelementów i pierwiastków śladowych.

Poniżej w tabeli podana jest orientacyjna wydajność

Produkt jest dostępny w naszym sklepie internetowym.

UWAGA! Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie stosować do hodowli roślin i zwierząt przeznaczonych do konsumpcji i przetwórstwa spożywczego. Preparat przeznaczony do akwariów z krewetkami, rybami i roślinami ozdobnymi. Należy zwrócić uwagę na czystość dozownika/dozowników. Używać ich tylko do jednego preparatu. Nie należy płukać dozownika ani zanurzać w wodzie zawierającej florę bakteryjną. Nie należy używać dozowników jednocześnie do dozowania preparatów bakteryjnych, wtedy cały roztwór w butelce może ulec zakażaniu. Dozowniki po użyciu najlepiej przepłukać dokładnie wodą RO.


Poniżej udostępniamy kalkulatory, które umożliwiają obliczenie otrzymanie twardości ogólnej wody GH jak i przewodności właściwej H w zależności od objętości przygotowywanej wody do podmian przy użyciu mineralizatora GH+ ONE Shrimp. Kalkulatory są również dostępne w wersji mobilnej.

Trzeba mieć na uwadze, że kalkulatory te są „skalibrowane” tylko i wyłącznie z mineralizatorem GH+ ONE Shrimp.  Jeśli zachodzi konieczność korekty parametrów wody GH i H w zbiorniku, w którym nie był stosowany GH+ ONE Shrimp należy najpierw skorzystać z dodatkowych kalkulatorów. Konieczna jest znajomość wartości GH i H.

GH+ ONE Shrimp

GH+ ONE Shrimp


Co odróżnia preparaty QualDrop serii ONE od innych preparatów tego typu – przede wszystkim jakość wykonania i to pod względem używanych surowców, stabilności jak również walorów użytkowych. System dozowania wykorzystany w preparatach QualDrop serii ONE jest zgłoszony do Urzędu Patentowego RP.


 

Udostępnij

Translate »
Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner